de agenda is leeg | |
hele agenda |
Datum | Team | Uitslag | Tegenst. | |
28-4 | H30-1 | 1-6 | HOCKE-H30- | |
21-4 | D1 | 1-2 | Don Q-D1 | |
21-4 | D2 | 3-1 | Hocke-D1 | |
21-4 | DO25-1 | 0-1 | M.H.C-DO25 | |
21-4 | H30-1 | 4-1 | HOCKE-H30- | |
21-4 | H1 | 0-1 | HC Oi-H1 | |
20-4 | JO18-1 | 5-2 | HC Ho-JO18 | |
20-4 | MIXO8-1 | 17-4 | HV Me-JO8- | |
20-4 | MO10-1 | 10-1 | HC No-MO10 | |
20-4 | MO12-1 | 1-1 | Hocke-MO12 | |
20-4 | MO12-2 | 1-1 | HC Or-MO12 | |
20-4 | MO14-1 | 3-4 | HC No-MO14 | |
20-4 | MO14-2 | 0-5 | H.V. -MO14 | |
20-4 | MO16-1 | 4-1 | HC De-MO16 | |
20-4 | MO18-1 | 4-2 | H.V. -MO18 | |
20-4 | MO9-1 | 5-7 | HV Me-MO9- |
Nog geen verslagen. |
Teamfoto |
|
Nog 3 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
26 mei | HV Weert DO25-3 |
|
11:45 | 12:30 | thuis | HCN Veld 1 | |
Arbitrage: H30-1 |
|||||||
2 jun | HC Delta Venlo DO25-6 |
|
10:15 | 11:00 | thuis | HCN Veld 1 | |
Arbitrage: Dames2 |
|||||||
9 jun | HC Oranje Rood DO25-7 |
|
10:40 | 12:15 | uit | route | |
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Peel en Maas DO25-2 | 7 | 19 | 6 | 1 | 0 | 45 | 11 | 0 |
2 | Nuth DO25-1 | 7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 24 | 18 | 0 |
3 | Deurne DO25-1 | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 13 | 16 | 0 |
4 | Oranje-Rood DO25-7 | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 23 | 34 | 0 |
5 | Delta Venlo DO25-6 | 7 | 9 | 3 | 0 | 4 | 16 | 23 | 0 |
6 | Weert DO25-3 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 8 | 27 | 0 |
Uitslagen | |||||||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | |||||||||
.. | Delta Venlo DO25-6 | Weert DO25-3 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Peel en Maas DO25-2 | Nuth DO25-1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | |||||||||
.. | Oranje-Rood DO25-7 | Delta Venlo DO25-6 | (6-5)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nuth DO25-1 | Deurne DO25-1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Weert DO25-3 | Peel en Maas DO25-2 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
DINSDAG 12 MAART 2024 | |||||||||
.. | Deurne DO25-1 | Oranje-Rood DO25-7 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | |||||||||
.. | Peel en Maas DO25-2 | Oranje-Rood DO25-7 | (17-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Delta Venlo DO25-6 | Deurne DO25-1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Weert DO25-3 | Nuth DO25-1 | (2-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | |||||||||
.. | Deurne DO25-1 | Peel en Maas DO25-2 | (2-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oranje-Rood DO25-7 | Weert DO25-3 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
WOENSDAG 27 MAART 2024 | |||||||||
.. | Delta Venlo DO25-6 | Nuth DO25-1 | (2-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Peel en Maas DO25-2 | Delta Venlo DO25-6 | (7-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nuth DO25-1 | Oranje-Rood DO25-7 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Weert DO25-3 | Deurne DO25-1 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Weert DO25-3 | Delta Venlo DO25-6 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nuth DO25-1 | Peel en Maas DO25-2 | (5-6)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Oranje-Rood DO25-7 | Deurne DO25-1 | (6-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Delta Venlo DO25-6 | Oranje-Rood DO25-7 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Peel en Maas DO25-2 | Weert DO25-3 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Deurne DO25-1 | Nuth DO25-1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Deurne DO25-1 | Delta Venlo DO25-6 | 12:30 | Sportpark 'De Kranenmortel' | ||||||
Nuth DO25-1 | Weert DO25-3 | 12:30 | Sportpark 'De Kollenberg' | ||||||
Oranje-Rood DO25-7 | Peel en Maas DO25-2 | 13:30 | Genneper Parken | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
Nuth DO25-1 | Delta Venlo DO25-6 | 11:00 | Sportpark 'De Kollenberg' | ||||||
Peel en Maas DO25-2 | Deurne DO25-1 | 11:30 | Irenestraat | ||||||
Weert DO25-3 | Oranje-Rood DO25-7 | 14:00 | Sportpark St. Theunis | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
Oranje-Rood DO25-7 | Nuth DO25-1 | 12:15 | Genneper Parken | ||||||
Delta Venlo DO25-6 | Peel en Maas DO25-2 | 14:20 | Sportpark "Vrijenbroek" | ||||||
Deurne DO25-1 | Weert DO25-3 | 14:45 | Sportpark 'De Kranenmortel' |