de agenda is leeg | |
hele agenda |
Datum | Team | Uitslag | Tegenst. | |
28-4 | H30-1 | 1-6 | HOCKE-H30- | |
21-4 | D1 | 1-2 | Don Q-D1 | |
21-4 | D2 | 3-1 | Hocke-D1 | |
21-4 | DO25-1 | 0-1 | M.H.C-DO25 | |
21-4 | H30-1 | 4-1 | HOCKE-H30- | |
21-4 | H1 | 0-1 | HC Oi-H1 | |
20-4 | JO18-1 | 5-2 | HC Ho-JO18 | |
20-4 | MIXO8-1 | 17-4 | HV Me-JO8- | |
20-4 | MO10-1 | 10-1 | HC No-MO10 | |
20-4 | MO12-1 | 1-1 | Hocke-MO12 | |
20-4 | MO12-2 | 1-1 | HC Or-MO12 | |
20-4 | MO14-1 | 3-4 | HC No-MO14 | |
20-4 | MO14-2 | 0-5 | H.V. -MO14 | |
20-4 | MO16-1 | 4-1 | HC De-MO16 | |
20-4 | MO18-1 | 4-2 | H.V. -MO18 | |
20-4 | MO9-1 | 5-7 | HV Me-MO9- |
Nog geen verslagen. |
Teamfoto |
|
Nog 3 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
13 mei | HC Cranendonck JO12-1 |
|
18:00 | 18:30 | thuis | HCN Veld 2 | |
1 jun | Hockey Geldrop JO12-2 |
|
10:30 | 11:00 | thuis | HCN Veld 2 | |
Arbitrage: JO18-1 |
|||||||
8 jun | HC Oranje Rood JO12-4 |
|
uit | route | |||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | DVS JO12-1 | 6 | 15 | 5 | 0 | 1 | 32 | 4 | 0 |
2 | Nuth JO12-1 | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 22 | 8 | 0 |
3 | Oranje-Rood JO12-4 | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 14 | 13 | 0 |
4 | Geldrop JO12-2 | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 9 | 27 | 0 |
5 | Cranendonck JO12-1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 26 | 0 |
Uitslagen | |||||||||
ZATERDAG 2 MAART 2024 | |||||||||
.. | Oranje-Rood JO12-4 | Cranendonck JO12-1 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nuth JO12-1 | DVS JO12-1 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 9 MAART 2024 | |||||||||
.. | DVS JO12-1 | Geldrop JO12-2 | (9-0)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Cranendonck JO12-1 | Nuth JO12-1 | (0-7)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 16 MAART 2024 | |||||||||
.. | Oranje-Rood JO12-4 | Geldrop JO12-2 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Cranendonck JO12-1 | DVS JO12-1 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 23 MAART 2024 | |||||||||
.. | Oranje-Rood JO12-4 | DVS JO12-1 | (2-7)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Geldrop JO12-2 | Nuth JO12-1 | (2-10)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 6 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Cranendonck JO12-1 | Geldrop JO12-2 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | Nuth JO12-1 | Oranje-Rood JO12-4 | (3-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Cranendonck JO12-1 | Oranje-Rood JO12-4 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | |||||
.. | DVS JO12-1 | Nuth JO12-1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | |||||
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | |||||||||
.. | Geldrop JO12-2 | DVS JO12-1 | (0-7)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
MAANDAG 13 MEI 2024 | |||||||||
Nuth JO12-1 | Cranendonck JO12-1 | 18:30 | Sportpark 'De Kollenberg' | ||||||
ZATERDAG 25 MEI 2024 | |||||||||
DVS JO12-1 | Cranendonck JO12-1 | 10:30 | Sportpark Arembergstraat | ||||||
Geldrop JO12-2 | Oranje-Rood JO12-4 | 13:55 | Sportpark 'De Bronzenwei' | ||||||
ZATERDAG 1 JUNI 2024 | |||||||||
DVS JO12-1 | Oranje-Rood JO12-4 | 10:30 | Sportpark Arembergstraat | ||||||
Nuth JO12-1 | Geldrop JO12-2 | 11:00 | Sportpark 'De Kollenberg' | ||||||
ZATERDAG 8 JUNI 2024 | |||||||||
Oranje-Rood JO12-4 | Nuth JO12-1 | 0:00 | Genneper Parken | ||||||
Geldrop JO12-2 | Cranendonck JO12-1 | 10:30 | Sportpark 'De Bronzenwei' |