Je bent hier: HCNuthHockeyAlle standen
Handige links

Zoeken
Agenda
wo 01  Start GymE F-, E6-,
za 04  CompetitieRonde Jong
za 04  trEning & Draining 1
zo 05  CompetitieRonde Jong
zo 05  ZaalCompetitieRonde
zo 05  CompetitieRonde Seni
za 11  ZaalCompetitieRonde
  hele agenda
Uitslagen
Datum  Team   Uitslag  Tegenst.
28-11  DJ1 6-1 HCAS-DJ1
28-11  HJ1 10-0 Don Q-HJ2
28-11  HVA 10-1 Maast-H35B
27-11  JB1 2-3 HV We-JB1
27-11  MB1 7-1 H.O.D-MB3
27-11  MB2 1-2 Hocke-MB1
27-11  MD-1 5-1 HV We-MD2
26-11  DJ2 0-1 Hocke-DJ5
21-11  DJ1 2-1 HC Or-DJ3
21-11  HJ1 3-2 HC He-HJ1
20-11  JB1 2-2 HC De-JB2
20-11  MA1 4-2 H.O.D-MA2
20-11  MB1 2-2 V.M.H-MB2
20-11  MC1 2-0 R.H.C-MC3
20-11  MD-1 9-1 HC De-MD3
20-11  MD2 0-5 H.V. -MD3
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Heren Jong 1
2.     Dames Jong 1
3.     Veteranen A
4.     Meisjes C1
5.     Meisjes D1

Hele clubcompetitie
Mededelingen
HC Nuth
Adres
Hockeyclub Nuth
Sportpark Kollenberg 1
6361 KA Nuth

[email protected]
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuth DJ1 10 28 9 1 0 57 10 0
2 Cranendonck DJ1 10 21 6 3 1 51 17 0
3 HCAS DJ1 10 15 5 0 5 34 26 0
4 Heeze DJ2 10 12 4 0 6 24 19 0
5 Oranje-Rood DJ3 10 8 2 2 6 26 39 0
6 Delta Venlo DJ7 10 3 1 0 9 13 94 0
  4e klasse 
  Dames Jong 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Peel en Maas DJ1 10 24 8 0 2 44 21 0
2 HCAS DJ2 9 21 7 0 2 30 15 0
3 Geldrop DJ5 10 19 6 1 3 30 17 0
4 Concordia DJ1 9 11 3 2 4 15 15 0
5 Nuth DJ2 8 7 2 1 5 6 20 0
6 Heeze DJ3 10 0 0 0 10 7 44 0
  5e klasse 
  Heren Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nuth HJ1 10 30 10 0 0 57 12 0
2 Weert HJ1 10 20 6 2 2 38 25 0
3 Helmond HJ1 9 13 4 1 4 33 26 0
4 Basko HJ2 10 11 3 2 5 29 36 0
5 Nova HJ2 9 10 3 1 5 22 24 0
6 Don Quishoot HJ2 10 0 0 0 10 3 59 0
  4e klasse 
  Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hockeer H35A 11 27 9 0 2 35 22 0
2 Nuth H35A 9 24 8 0 1 67 15 0
3 Scoop H35A 9 18 6 0 3 30 27 0
4 Nova H35A 10 15 5 0 5 41 23 0
5 Maastricht H35B 11 4 1 1 9 11 59 0
6 Nova H35B 10 1 0 1 9 7 45 0
  4e klasse 35+ 
Junioren 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCAS JB1 4 12 4 0 0 19 7 0
2 Maastricht JB1 3 7 2 1 0 10 5 0
3 Oranje-Rood JB3 3 4 1 1 1 9 10 0
4 Weert JB1 4 3 1 0 3 7 16 0
5 Nuth JB1 4 2 0 2 2 10 12 0
6 Delta Venlo JB2 4 2 0 2 2 7 12 0
  1e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Cranendonck MA1 4 8 2 2 0 14 6 0
2 Nuth MA1 3 7 2 1 0 14 6 0
3 Weert MA2 3 7 2 1 0 8 1 0
4 HOD MA2 3 3 1 0 2 19 7 0
5 Concordia MA2 3 3 1 0 2 7 19 0
6 Eersel MA3 2 0 0 0 2 2 7 0
7 Delta Venlo MA9 2 0 0 0 2 3 21 0
  4e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mierlo MB2 4 10 3 1 0 8 2 0
2 Basko MB2 3 7 2 1 0 10 6 0
3 Maastricht MB3 4 6 2 0 2 8 9 0
4 Nuth MB1 4 5 1 2 1 13 8 0
5 Oranje-Rood MB4 3 3 1 0 2 6 7 0
6 HOD MB3 4 0 0 0 4 4 17 0
  3e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Cranendonck MB2 4 9 3 0 1 17 7 0
2 Peel en Maas MB1 4 9 3 0 1 15 10 0
3 Nuth MB2 3 6 2 0 1 11 4 0
4 Concordia MB3 3 6 2 0 1 10 4 0
5 Delta Venlo MB6 2 0 0 0 2 3 12 0
6 Scoop MB4 4 0 0 0 4 4 23 0
  5e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Peel en Maas MC1 3 9 3 0 0 10 1 0
2 Nuth MC1 3 6 2 0 1 9 5 0
3 Concordia MC3 3 6 2 0 1 7 3 0
4 Maastricht MC4 4 6 2 0 2 12 10 0
5 Oranje-Rood MC10 3 1 0 1 2 3 8 0
6 Delta Venlo MC6 4 1 0 1 3 6 20 0
  4e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Concordia MD2 4 12 4 0 0 19 8 0
2 Nuth MD1 4 10 3 1 0 21 3 0
3 Deurne MD1 4 7 2 1 1 11 8 0
4 HCAS MD1 4 3 1 0 3 10 13 0
5 Weert MD2 4 3 1 0 3 6 19 0
6 Delta Venlo MD3 4 0 0 0 4 3 19 0
  2e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Scoop MD3 3 6 2 0 1 8 4 0
2 Hockeer MD3 4 6 2 0 2 7 5 0
3 Sjinborn MD1 2 6 2 0 0 4 2 0
4 Meerssen MD3 2 3 1 0 1 1 2 0
5 Nuth MD2 3 3 1 0 2 4 8 0
6 Meerssen MD2 2 0 0 0 2 1 4 0
  4e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 6E1 
    Niveau 1 
  Jongens 6E2 
    Niveau 1 
  Jongens F mix 
    Niveau 1  
  Meisjes 6E1 
    Niveau 1  
  Meisjes 6E2 
    Niveau 1  
  Meisjes 8E1 
    Niveau 1 
  Meisjes 8E2 
    Niveau 1  
Junioren-zaal 
  jongen B1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Delta Venlo JB21-C 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HCAS JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Maastricht JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nuth JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oranje-Rood JB4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Scoop JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Weert JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes A1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Cranendonck MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DVS MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Eersel MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Eersel MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hockeer MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nuth MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Weert MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes B1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Cranendonck MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Delta Venlo MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HCAS MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Maastricht MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nova MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nuth MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Weert MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes B2 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Delta Venlo MB8 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Delta Venlo MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Maastricht MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nuth MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Peel en Maas MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Scoop MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Scoop MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes C1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Concordia MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Delta Venlo MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HOD MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Maastricht MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nuth MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Peel en Maas MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Venray MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes D1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Concordia MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Delta Venlo MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deurne MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HCAS MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Helmond MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nuth MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Weert MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes D2 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Cranendonck MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Delta Venlo MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hockeer MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HOD MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nuth MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nuth MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Scoop MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes D3 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Cranendonck MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Delta Venlo MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hockeer MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HOD MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nuth MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nuth MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Scoop MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
Senioren-zaal 
  Dames Jong 2 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Concordia DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Delta Venlo DJ7 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Geel-Zwart DJ4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Geldrop DJ5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Geldrop DJ6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HOD DJ4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nuth DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Heren Jong 1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eersel H1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Geldrop HJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heeze HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nova HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nova HJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nuth HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Scoop HJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 

Statistieken
maandag 29 november 2021
Aantal leden (info) 273
Nu online 41
Leden met @ 98,9%
SMS Bereik (teams) 74,0%
Vandaag jarig
  • Emmaly Martens
Sponsors
Bekijk alle sponsors
facebookLinkedInTwitter



KNHB Naar de KNHB site