Je bent hier: HCNuthHockeyTrainingsschema
Handige links

Zoeken
Agenda
de agenda is leeg
  hele agenda
Uitslagen
Datum  Team   Uitslag  Tegenst.
16-6  D1 0-3 DDHC-D1
16-6  D2 1-4 MHC B-D4
9-6  D1 1-5 VMHC-D1
9-6  DO25-1 14-1 HC Or-DO25
9-6  H30-1 7-2 HC Mi-H30-
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
Mededelingen
HC Nuth
Adres
Hockeyclub Nuth
Sportpark Kollenberg 1
6361 KA Nuth

[email protected]
Trainingsschema
    zaterdag 22 juni 2024   05:48
Dit schema loopt van 6-5-2024 t/m 22-6-2024
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:45 JO12-1 Jean-Paul Harst
Mady Erkens
HCN 2 - AB
18:30 - 19:30 JO8 Mix Jeroen Vanderheijden HCN 2 - C
18:30 - 19:30 MO10-1 Thomas Bollen
John Pelsers
Myrthe Pisters
HCN 2 - D
18:30 - 19:45 MO12-1 Bert Ooms
Roger Franssen
HCN 1 - AB
18:30 - 19:45 MO12-2 Lieve Harst
Lotte Strassfeld
HCN 1 - CD
18:30 - 19:30 MO8-1 HCN 2 - C
18:30 - 19:30 MO9-1 Mick van Poortvliet HCN E
19:45 - 21:00 DO25-1 Sofie Frenken HCN 1 - AB
19:45 - 21:00 MO18-1 Pascal Poels
Rolf Habets
HCN 1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Dames 1 Stan Cals HCN 1 - CD
18:30 - 19:45 MO14-1 Joffrey Stofberg
Paul Renders
HCN 2 - AB
18:30 - 19:45 MO14-2 Guido Roijen
Lynn Beijnsberger
Sebas van Belle
HCN 2 - CD
18:30 - 19:45 MO16-1 Sofie Waltmans
Jente Bosch
HCN 1 - AB
20:00 - 21:30 Dames2 Stan Cals HCN 1 - BCD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:30 Funkey Trainingsgroep HCN E
18:30 - 19:30 Instroom Training Trainingsgroep HCN 2 - A
18:30 - 19:45 JO12-1 Gilbert Harst
Roland Gardeniers
Sjuul Harst
HCN 1 - AB
18:30 - 19:30 JO8 Mix HCN 2 - B
18:30 - 19:30 MO10-1 Thomas Bollen
Lucas Wouters
HCN 1 - CD
18:30 - 19:30 MO8-1 HCN 2 - B
18:30 - 19:30 MO9-1 Maarten de Groen
Mick van Poortvliet
HCN 2 - C
19:30 - 21:15 Heren 1 Jan-Willem Vossen HCN 1 - BCD
19:30 - 21:15 JO18-1 Jan-Willem Vossen HCN 1 - BCD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:00 MiniGoalies Trainingsgroep HCN E
18:30 - 19:45 MO12-1 Bert Ooms
Roger Franssen
HCN 2 - AB
18:30 - 19:45 MO12-2 Lieve Harst
Lotte Strassfeld
Brian Pinckaers
HCN 2 - CD
18:30 - 19:45 MO14-1 Joffrey Stofberg
Paul Renders
HCN 1 - AB
18:30 - 19:45 MO14-2 Guido Roijen
Sebas van Belle
Sjuul Harst
HCN 1 - CD
19:00 - 20:00 TeenGoalies Trainingsgroep HCN E
19:45 - 21:00 DO25-1 John Pelsers HCN 2 - ABC
19:45 - 21:00 MO16-1 Guido Willems HCN 1 - AB
19:45 - 21:00 MO18-1 Pascal Poels
Rolf Habets
HCN 1 - CD
20:00 - 21:00 SuperGoalies Trainingsgroep HCN E
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Dames 1 HCN 1 - CD
18:30 - 20:00 JO18-1 Jean-paul Stijnen HCN 1 - AB
20:00 - 21:30 Dames2 HCN 2 - ABC
20:00 - 21:15 H30-1 Jean-Paul Harst
Jeroen Vanderheijden
HCN 1 - CD
20:00 - 21:30 Heren 1 Paul Renders HCN 1 - AB

Statistieken
zaterdag 22 juni 2024
Aantal leden (info) 263
Nu online 73
Leden met @ 99,2%
SMS Bereik (teams) 65,8%
Vandaag jarig
Sponsors
Bekijk alle sponsors
facebookLinkedInTwitter



KNHB Naar de KNHB site