Je bent hier: HCNuthHockeyTrainingsschema
Handige links

Zoeken
Agenda
zo 24  ClubBeloftenTraining
zo 24  CompetitieRonde Seni
za 30  RABO HOCKEY DAY 21!
zo 31  Geen ClubBeloftenTra
zo 31  CompetitieRonde Seni
di 02  ALV
za 06  CompetitieRonde Jong
  hele agenda
Uitslagen
Datum  Team   Uitslag  Tegenst.
24-10  HVA 6-5 HC No-H35A
17-10  HVA 7-0 Maast-H35B
Alle uitslagen
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Clubcompetitie
1.     Veteranen A
2.     Heren Jong 1
3.     Meisjes C1
4.     Dames Jong 1
5.     Meisjes A1

Hele clubcompetitie
Mededelingen
  • Bar & Evenementen (1)
  • Technische Commissie (6)
  • Arbitragecommissie (2)
  • Goalie College Nuth (1)
HC Nuth
Adres
Hockeyclub Nuth
Sportpark Kollenberg 1
6361 KA Nuth

[email protected]
Trainingsschema
    zondag 24 oktober 2021   18:48
Dit schema loopt van 30-8-2021 t/m 24-10-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:15 Jongens 6E1 Bram Jetten HCN E
18:15 - 19:15 Jongens 6E2 Roland Gardeniers HCN E
18:15 - 19:15 Jongens F mix Angelique Lansu
Imke Renders
HCN 2 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes 6E1 Lotte Strassfeld HCN 2 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes 6E2 Wyno te Vruchte HCN 2 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes 8E1 Roger Franssen HCN 2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes 8E2 Bart Bams
Lieve Harst
HCN 2 - AB
19:15 - 20:45 Meisjes A1 Jean-Paul Harst HCN 1 - AB
19:15 - 20:45 Meisjes B1 Eduard Evers HCN 2 - AB
19:15 - 20:45 Meisjes B2 Pascal Poels
Rolf Habets
HCN 2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:30 Jongens B1 Thijs Gerards
Carlijn Jansen
Stan Cals
HCN 1 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes C1 Guido Willems
Patrick Goblet
HCN 1 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes D1 Joffrey Stofberg
Paul Renders
HCN 2
18:15 - 19:30 Meisjes D2 HCN 2
19:30 - 21:00 Dames Jong 1 Carlijn Jansen
Stan Cals
HCN 1 - AB
19:30 - 21:00 Dames Jong 2 Eduard Evers HCN 2 - AB
19:30 - 21:00 Heren Jong 1 Roel Verlaan
Ian Tziamali
HCN 1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:15 Instroom Training Trainingsgroep HCN 1 - AB
18:15 - 19:15 FUNKEY Jeroen Vanderheijden
Maarten de Groen
HCN E - AB
18:15 - 19:15 Jongens 6E1 Mady Erkens HCN 2 - CD
18:15 - 19:15 Jongens 6E2 Gilbert Harst
Sjuul Harst
HCN 2 - CD
18:15 - 19:15 Jongens F mix Angelique Lansu
Janne Roemgens
Julotte Poels
Myrthe Marell
HCN E - CD
18:15 - 19:15 Meisjes 6E1 HCN 2 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes 6E2 Wyno te Vruchte HCN 2 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes 8E1 Roger Franssen
Sebas van Belle
HCN 2 - AB
18:15 - 19:15 Meisjes 8E2 Bart Bams HCN 2 - AB
20:00 - 21:30 Veteranen A Vincent Vroom HCN 2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:30 Meisjes C1 Guido Willems
Patrick Goblet
HCN E - AB
18:15 - 19:30 Meisjes D1 Joffrey Stofberg HCN 2
18:15 - 19:30 Meisjes D2 Paul Renders HCN 2
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Carlijn Jansen HCN 1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Pascal Poels
Rolf Habets
HCN 1 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Carlijn Jansen HCN 1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:30 Goalie E6 E8 Bart Bams HCN E
18:30 - 20:00 Jongens B1 Jean-paul Stijnen HCN 1 - AB
19:00 - 20:30 Dames Jong 1 HCN 1 - CD
19:30 - 21:00 Dames Jong 2 Eduard Evers HCN 2 - AB
19:30 - 20:30 Goalie D t/m Sr Bart Bams HCN E
19:30 - 20:00 Heren Jong 1 Ian Tziamali
Roel Verlaan
HCN 2 - CD
20:00 - 21:00 Heren Jong 1 Roel Verlaan
Ian Tziamali
HCN 1 - AB
20:00 - 21:15 Veteranen A Jean-Paul Harst HCN 2 - CD
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 ClubBeloftenTraining Trainingsgroep HCN 2
10:30 - 12:00 ClubBeloftenTraining Trainingsgroep HCN 2 - AB
10:30 - 12:00 CBT B-BOYS HCN 2 - CD

Statistieken
zondag 24 oktober 2021
Aantal leden (info) 267
Nu online 70
Leden met @ 98,9%
SMS Bereik (teams) 74,5%
Vandaag jarig
Sponsors
Bekijk alle sponsors
facebookLinkedInTwitter



KNHB Naar de KNHB site